Please wait, loading...

Popis služieb

Popis služieb

A6-functional-bw

Funkčný tréning

Funkčný tréning predstavuje cviky, ktoré majú priamu spojitosť s aktivitami a pohybmi z každodenného života. Sú to pohyby v prvom rade prirodzené – ide o univerzálne pohybové modely, naše telo ich pozná. Sú pre život esenciálne, preto ako pohyby, tak aj funkčné cviky sú bezpečné. Izolované pohyby v živote nevyužívame, preto funkčný tréning pozná len komplexné pohyby, súbor pohybov pri ktorých sa zapája viac svalových partii naraz a pracujú vo vzájomnej súvislosti. Či chcete podávať vrcholové športové výkony,  alebo zdvihnúť svoje dieťa, ťažký nákup, zraneného kamaráta bez strachu o vlastné kĺby – funkčný tréning vás na tieto výzvy v živote pripraví.

A6-kruhovka-bw

Kruhový tréning

Odporúčame ako pre začiatočníkov tak aj pokročilých, tzv. boot camp cvicenie ako ho mnohí poznajú , je obľúbene po celom svete naučí vás základy funkčného tréningu v ľahšej forme, formuje telo, zvyšuje kondíciu zlepši vás fitness level vo výbornej súťaživej atmosfére. Cvičenie formou intervalov plne zábavy a neustále meniacich sa pohybov.

A6-kettlebell

Kettlebell

Kettlebell je unikátny a cenovo každému dostupný nástroj na nadobudnutie sily, kondície a stratu telesného tuku využívaný rôznymi ľuďmi—od vrcholových športovcov, cez hollywoodske celebrity a vojakov, až po mužov a ženy bez ohľadu na ich fyzickú zdatnosť. Výsledkom je už len odolné a zdravé telo.

A6-bodyweight-bw

Bodyweight

Bodyweight je silové cvičenie , ktoré nevyžaduje používanie závaží  alebo silových strojov. Bodyweight cviky zvyšujú rozsah biomotorickych  schopností, vrátane sily, vytrvalosti, rýchlosti, pružnosti a rovnováhy. Cvičenia s vlastným telom neprinášajú benefity len mladým ľudom, ale aj staršej generácií, sú prínosom zvýšenia podielu svalovej hmoty, zlepšenia mobility a hustoty kostí.
Bodyweight cviky sú vo všeobecnosti rozdelené do 4 skupín : Tlak/Ťah/Core(stredová čast‘ tela) /Nohy. Existujú rôzne variácie cvikov, ktoré sa dajú prispôsobiť‘ pohybovým schopnostiam precvičujúceho.

A6-fb-v5

Osobné tréningy

Čas a tréning je venovaný čisto len tebe , one to one -program  priamo na požiadavky klienta.

Open gym

Je čas vyhradený čisto len pre teba, ak nestíhaš večernú hodinu alebo ti nevyhovujú naše tréningy , môžeš si zacvičiť čo len chceš, popracovať na svojich slabinách ci vyskúšať si nove techniky cvikov alebo sa prísť len tak pomotať.

Začiatočnícky kurz

Keď chceš začas je to ideálna voľba pre teba. Ako robiť technicky správne drep? Alebo klik, wallball atď. ? . Funkčný tréning ktorý vás dostane do obrazu, základy funkčných pohybov,  v pohodovom tempe je najlepšia možnosť keď rozmýšľate, že sa začnete trosku hýbať, gymnastika , kettlebells, g-flex, hrazda a mnoho iného.